Merhaba, Ziyaretçi Üye Ol

Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Who are you? 1. Bölüm
20-03-2013, 10:45 AM (Bu konu en son: 20-03-2013 Tarihinde, Saat: 10:54 AM düzenlenmiştir. Düzenleyen: Hazela.)
Yorum: #1
Who are you? 1. Bölüm
~WHO ARE YOU? BÖLÜM 1~
Evet..her zamanki gibi annemle yine tartışmıştık ama bu defa onun beni yenmesine izin verdim,daha doğrusu vermek zorundaydım.Kararı her an değişebilir ve çok korkuyorum.. bir gün bunu başarmasından çok korkuyorum.
-"Spenser ben markete gidiyorum ona iyi bak..yanından ayrılmasına izin verme,ha bu arada istediğin bir şey var mı?
-"Hayır yok,sen gel yeter"
-"Hadi çıktım ben dikkatli olun"
-"Tamam anneciğim Big Grin"
-"Cıvıtma..hadi görüşürüz"
Merhaba ben Avalon..Avalon Greené bundan bir hafta önce annem evde ne kadar hap varsa içip intihar etmeye çalıştı.Ben de zamanında yetişerek kurtardım.Fakat bu sabah gözlerinde yine o bakışı gördüm..şu suçlu acı acı gülümseyen ve korkacak hiç bir şeyi olmayan bir kadının o intihar bakışlarıydı bunlar..Tıpkı o günkü gibi olan şu lanet olası boş bakışlar.Babamın ölümünden beri ilk kez bu kadar sarsılmıştım,annem sanki çok fazla üzülmüş gibi durmuyordu babamın ölümüne.O yüzden de kavga etmeden geçirdiğimiz tek bir gün bile yoktu.Ben annemi suçluyordum o bana bağırıyordu ve bu böylelikle her gün aynı şekilde sürüyordu.İşte bu gün de annemde şu bakışlardan görür görmez Spenser'ı aradadım(sevgilim olur kendileri).O da geldi(zaten o gün de hastaneye koştururken yanımda o vardı).Şimdi bildiğiniz gibi markete gidiyorum ve kapı komşumuz Harry Styles'ın da ayakkabıları yakıyor..neyse zaten doğru dürüst konuştuğumuz da yok..bi kere konuşmuştuk galiba..haa hatırladım konuşmayı;
Ben tabi fazla müzikten rahatsız olmuş bir biçimde kapısına dayandım
-"Müziğin sesini kısar mısın?"
-"tamam"
sağol styles hayatımın en saçma konuşması oldu bu..
markette işlerimi hallettim ve eve geldim ellerimi yıkamak için banyoya yöneldim.. ilk önce çığlığı bastım sonra haykıra haykıra ağlamaya başladım.Spenser'ın bana bakışları da en az anneminki kadar boştu..o da neler olduğunu gördü,benim gibi şoka girmişti,en azından kendini sanki rolüne kaptırmaya çalışıyordu.Neden böyle düşündüğümü bilmiyorum ama hareketlerinde kaçınılmaz bir yapmacıklık vardı..bense sinirli bir şekilde Spenser'a döndüm ve ona bağırmaya başladım.
-"Onu yalnız bırakmayacaktın onu sana emanet etmiştim nasıl izin verdin buna.."
Sonra anneme baktım..kesilmiş bileklerine,ikisi birden kesilmişti.. sonra birden sıçradım.İki bileğini birden kesemezdi ki..
-"Sen yaptın lanet olsun Spenser annemi öldürdün sonra intihar süsü vermek istedin, p*ç kurusu.." diyerek üzerine atladım yemin ederim o sinirle onu oracıkta öldürecektim,annem ve sevgilim..iki ölü, iki yakın..fakat kapı komşumuz haykırışlarımı duymuş olacak ki eve girdi..kapısını açık unutup farketmediğim eve..
-"Avalon durr..yapma"diyerek bizi ayırmaya çalıştı ve başardı da..Spenser'a yumruk ve kafa attı bi anlık sendeletti ama pek işe yaramadı sonra benden ne olduğunu öğrenince gözü dönmüş beyefendimiz bıçağını çıkardı..
-"Harry onun için değmez..gerçekten değmez lütfen yapma"
-"bu şerefsizi yaşamamalı Avalon geri çekil"
fakat geri çekilmeye hiç niyetim yoktu aralarında girdim ve ayırmak için tam var olan bütün gücümü kullanırken bir anda hepimiz durduk.
sonra herkesin yüz ifadesine baktım kendiminkini karşıdaki aynadan görebiliyordum,durumlar şöyle;
benim yüzümde acı bir gülümseme,Harry'ninkinde hırs ve p*ç kurusu Spenser'ın gözlerinde ise inanılmaz bir korku vardı.Ve ben tek bir şeyden adım gibi eminidim bu savaştan bir kişi mutlaka mağlup ayrılacaktı..ya da yalnızca şimdilik..kim bilebilir ki bunu..

off hiç içime sinmedi ama hadi hayırlısı Big Grin yorumlarınızı bekliyorum ona göre devam ettiricem yada ettirmicem bu arada Burcu açkım Big Grin ilk okuyan sen ol istemiştim ama olmadı maalesef al bakıyım yorumunu bekliyorum Big Grin

Hazela'nin imzası
Alıntı
20-03-2013, 03:14 PM
Yorum: #2
RE: Who are you? 1. Bölüm
Sürekli konu açıp durma tek bir konudan devam etmelisin.

Swift.'nin imzası
Orjinal BoyutOrjinal Boyut
Alıntı
20-03-2013, 05:42 PM
Yorum: #3
RE: Who are you? 1. Bölüm
Açkım güzel olmuşta farklı konu açamazsın bir konu üzerinden devam et.Devaaams.

Supreme.'nin imzası
Orjinal Boyut
Alıntı
20-03-2013, 06:21 PM
Yorum: #4
RE: Who are you? 1. Bölüm
Çok güzel olmuş canım da sadece tek konudan devam et "Yeni Cevap" bölümünden hikayene devam etmelisin (:

Oenamasos'nin imzası
Orjinal Boyut
Alıntı
20-03-2013, 07:37 PM
Yorum: #5
RE: Who are you? 1. Bölüm
tamam döveceksiniz az kalsın yeniyim ben artık yeni cvptan şey ederim bundan sonra..

Hazela'nin imzası
Alıntı
Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
One Direction - One Direction Türkiye - Justin Bieber Türkiye - My Fan Social - Besiege Download - Overwatch Beta - Overwatch Download - Overwatch Register - Overwatch Videos - Overwatch Reddit - Overwatch Twitch