Merhaba, Ziyaretçi Üye Ol

Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 13 Oy - Ortalama: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Zerrie ilişkisi sahte mi?
14-08-2012, 12:41 AM (Bu konu en son: 21-08-2012 Tarihinde, Saat: 01:43 PM düzenlenmiştir. Düzenleyen: Letty.)
Yorum: #1
Zerrie ilişkisi sahte mi?
Okumadan önce bir kaç şey söylemek istiyorum. Ben şahsi olarak Perrie'den hoşlanmıyorum. Ama bu zamana kadar ne ona hakaret ettim ne de başka bir şey söyledim. Çok insanla bu konuyu konuştum. Perrie'yi çok sevip Zerrie ilişkisini desteklemeyenler bile var. Her neyse. Beni yanlış anlamanızı istemediğim için söylüyorum. Asla ona karşı bir nefretim yok. Hoşlananlara, sevenlere de tabii ki saygı duyuyorum. Ve bu metinde Perrie suçlanmıyor, dikkat çekmek istiyorum.
Bu yazıyı okuyan herkesin yorumlarını burda görmek istiyorum. Çünkü ciddi anlamda kafa karıştırıcı bir konu. Yaklaşık 10 madde var ve sadece 7-8 tanesi bizi inandırabilecek durumda kanıtları var.
Zerrie ilişkisini araştırırken yabancı bir kızın bu post'unu gördüm bendeki de hırs ya sabaha kadar çevirdim. Açıkçası kız şizofren bence. Çocuklarla bağlantısı olan kişiler tanıyormuş falanmış filanmış tanısa bile çok abartıyor. Yani yazdığı bir kaç şey mantıklı olsada şizofren. Big Grin Her neyse işte, yorumlarınızı bekliyorum. Çeviri tamamen bana aittir. Ayrıca bazı kelimeler argo ama açık açık yazmak zorundaydım umarım sorun çıkmaz.
BU BAŞLIK SADECE HERKESİN FİKİRLERİNİ PAYLAŞMASI İÇİN AÇILMIŞTIR, LÜTFEN KİMSE KİMSENİN FİKİRLERİNE LAF ATMASIN, İNANMAK İSTEYEN VARDIR İSTEMEYEN VARDIR, HERKES ÖZGÜR

BU YAZI'I ALACAKSANIZ EĞER SİTENİN LİNKİNİ PAYLAŞMAK ZORUNDASINIZ!Zerrie sahte.Hadi başlayalım.

1. Benden başka biri bu öpüşme ve benzeri fotoğrafların 'iddialara göre' bir kaç gün içinde ya da bir hafta sonra gibi bir şeyde ortaya çıktığını farkına vardı mı? Ve bu gerçeği biliyorum çünkü fanlar her zaman oradaydı ve fotoğrafları var ama hey nedense bunlardan hiçbirinde öpüşerek, sarılara ya da diğer aptalca şeyleri yaparken yakalanmamış gözüküyorlar. Bakın burda, o gün uzaktan çekilmiş bir fotoğraf.
Orjinal Boyut

Ordaki tüm o diğer insanlar bir bak! Neden bu güzel, romantik fotoğrafların hiçbirinde yoklar? Böylece aslında nasıl göründüklerini anlıyoruz. Bu... Bir şekilde değiştirilmiştir.
Orjinal Boyut

Bu fotoğraflar garip bir şekilde profesyonel ve mükemmeldi. Fotoğrafların mükemmel olması ve onları aşık tatlı bir çift gibi göstermek için medyaya sızdırılmadan önce bir kaç günde düzenlenmiş olması gerekir.
Onlar gerçekte buluştuktan bir hafta sonra bu yazı yayınlandı.
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sho...-kiss.html
(Haberde bilinen şeyler anlatılıyor. Ve daha önce tweet'leştikleri falan.)

Bu evin çevresinin kapalı bir kapı olduğunu belirtmek istiyorum. Bu, gazetecilerin içeri GİREMEYECEĞİ anlamına gelir. Yani bu tam olarak ne demek? Bu fotoğrafçının resimleri çekmesi için binaya girmeye izni olması gerekir. Dürüst olalım çocuklar. Bir gazeteci gider ve sorarsa "Ah, hey Zayn ve Perrie birlikte özel ve romanik bir şekilde vakit geçirirken fotoğraflarını çekebilmek için alana gizlice girebilir miyim?" Cevabın ne olacağını düşünüyorsunuz? Kapı yüzlerine çarpılır. Yani temelde tek cevap fotoğrafçının tutulmuş olmasıdır. Ah ama hey, neden bir fotoğrafçı tutmak gerekir ki...

2.Perrie sadece 2 ay önce bir klüp çıkışında yürürken bir adamla el ele tutuşurken yakalandı.
Orjinal Boyut
Biliyorum adamın eş cinsel olduğu ve daha başka şeyler söylendi ama hiçbir şey doğrulanıp/ kanıtlanmadı. Bence o adam Perrie'nin muhtemelen o gecenin sonunda ilişkiye girdiği biriydi.

3.Perrie aslında bu yılın başlarında Niall için bir şeyler hissediyordu. Kesinlikle Zayn DEĞİLDİ. O beklenmedik bir şekilde duygularını Zayn'e doğru yöneltmiş gibi gözüküyor. Şu yazılara bir bakın:
http://www.entertainmentwise.com/news/67...iall-Horan
http://entertainment.stv.tv/showbiz/2930...all-horan/
http://www.thehothits.com/news/28286/lit...-direction
(Yazılarda diğer grup üyelerinin Niall'a biraz tutulduğunu, onun hakkında konuşmayı kesmediğini söylediğinden bahsediliyor.)

4.1D (Zayn) ile çıktığı için nefret atması gerekiyordu, sakın ilişkileri ciddi olsaydı en azından bir süre bunu saklardı diye düşünmeyin. Peki Perrie'den neden nefret edilmedi? Zayn aptal değil. İnsanları uyandırmak için film hakkında birbirlerine tweet attılar ve söylentiler başladı. Eğer bu gerçekse ve onlar ilk defa çıksalardı bunu hiçbir şekilde herkese duyurmazlardı. Bunun ünlü olmakla alakası yok. Ve Zayn ünlü olmasaydı bile gerçekten özel bir çocuk. Normalde Zayn ilişkileri olarak açıkça söz etmezdi. Bunların hepsi yönetimin planının bir parçası.

5.Zayn ve Perrie'nin beraber olduğu söylentisi etrafta dolaşmaya başladığında, Little Mix grup üyelerinin hesaplarını tek bir hesapta birleştirme kararı aldı. Neden böyle oldu sizce? Böylece tüm dikkatleri gruba yöneltmiş olacaklardı, sadece bir üyeye (Perrie) değil.

6. EDIT: Madde de söz edilen video internete yeni sızdırıldı, burdan ulaşabilirsiniz. http://www.onedirectiontr.com/Konu-Zayn-sarho%C5%9F

(Yalan olduğunu düşündüğüm madde.) Hepiniz benim küçük Zerrie videomu biliyorsunuzdur? Evet, ilişkinin sahte olduğunu bir videoda göstermek için söz vermiştim. Eğer görmemişseniz, buraya yazdım:

Videoda kısaca neler oluyor;
Üzgünüm, bu biraz zaman aldı. Son yirmi dört saat içinde çok şey oldu kafam çok meşguldü. Şoktaydım. Üzgünüm her neyse videoda neler olduğuna dönelim... (Videoyla alakalı kısım burdan itibaren başlıyor.)
Videoyu çeken kişi, Zayn'i bir kıza otel odasına gelmesini söylerken yakalıyor. Preston'ı (korumaları) ve başka bir korumayı fısıltılarını duyabiliyorsunuz. Preston 'Yine seks yapacak. Bütün gece ayakta olacak gibi gözüküyor.' diyor. Video'yu çeken kız otel odasındaki kapı deliğinden bunları görüntülüyor. Çıkmak istemiyor çünkü ordakiler oda da onun olduğunu bilirler. Yani konuşmaları duyduğunu anlarlardı.
Bu konunun derinlerine ineceğim ama dediğim gibi şu anda yapamam... Üzgünüm. Sadece şu anda derin bir nefes almaya ihtiyacım var.
(Kız bu durum karşısında şok geçirmiş gibi gözüküyor yazdıklarından.)

Şimdi umarım sürtük olduğumu düşünmüyorsunuzdur. Ama tabii ki aranızda benden nefret eden vardır ve bu nedenle size kanıtlamak için videodan resim aldım.
Orjinal Boyut

Açıkça Zayn, Preston ve kızı orada görebilirsiniz. İşte konuşmaları:
Kız, holde Zyan ve diğer çocuklarla konuşmaya çalışır,
Preston (Zayn'e): Odana gitmek gerekiyor, hemen.
Zayn (Kıza): Sadece otuz dakika bekle ve sonra odama gel.
Preston (Diğer korumaya):Yine seks yapacak. Bütün gece ayakta olacak gibi gözüküyor.

Üzgünüm, videoyu size izletemem çünkü çeken kişi videonun etrafta dolanmasını istemiyor. Bunun için nedenleri var, ben onlara tamamen saygı duyuyorum.

7.Tabii ki yapmanız gereken tüm tumblr mesajlarımı okumanız. Zayn'le bağlantısı olan bazı kızları göreceksiniz.

-Sadece bir kaç hafta, Amerika turnesi öncesi Perrie ile ilişkisini açıkladıktan sonra Londra'da bir kız ile ilişkisi oldu.
-Amerika Turnesi sırasında, Toronto'da bir klüpte reddedildi. Bu olay, o gece orada olan kızlar tarafından görüldü ve duyuldu. Daha sonra Toronto'da otel odasında üç ya da dört kız görülmüş.
-Chicago'da bir kızla ilişkisi oldu.
-Florida'da kızlarla ilişkisi oldu.

İnanın bana daha çok fazla örnek var ama ben bunları size anlatamam.

8.(Yalan olduğunu düşündüğüm madde.)Burda sadece bir kaç gün önce DM üzerinden birisiyle yaptığı konuşma var. Gizli kalması için benden rica etti ve böylece bilgileri karaladım.

Orjinal Boyut
Orjinal Boyut
Orjinal Boyut
Orjinal Boyut
Orjinal Boyut

TEKER TEKER ÇEVİREMEYECEK KADAR KÖTÜYÜM, SAAT SABAHIN ALTISI, BANA HAK VERMENİZİ UMUYORUM. EĞER YANLIŞIM VARSA DA SİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM. KIZ, BAŞKA BİRİYLE KONUŞMUŞ ANLAYACAĞINIZ. ANONİM OLAN KIZ YANİ KARALANAN, ARKADAŞLARIYLA KONSERDEN ÖNCE ZAYN'IN KALDIĞI OTELİ BULMAYA ÇALIŞMIŞLAR VE DANIELLE, EL VE PERRIE TAKLİDİ YAPIP REZERVE LİSTESİNE BAKMIŞLAR ZAYN ORTALARDA HİÇ GÖZÜKMEMİŞ AMA JOSH İLE TANIŞMILAR VE ZERRIE'NİN GERÇEK OLDUĞUNU DÜŞÜNMEDİĞİNDEN BAHSEDİYOR.

8.
Video'yu izlerken talimatlara bakın.

1:08 Louis, Harry'e dudaklarını onynatarak 'Henüz onu düzgün beceremiyor' diyor.
2:17 zayn şarkının ‘Ama şuan kalır mısın diye soruyorum, birazcık kollariıda' kısmını söylüyor ve Harry'nin sesini 2:21'de 'Bu nasıl bir yalan?' derken duyuyoruz.
3:12 Louis mimikleriyle Harry'e şarkının sözlerini değiştireceğini söylüyor.
3:19 Lou Zayn'e bakıyor ve tekrardan 'Henüz onu düzgün beceremiyor' diyor.

Gerçekten bunu açıklamam gerektiğini sanmıyorum, bariz ortada. Bir düşünün...

9.Louzers, Liam ve Danielle birlikteyken, Louis ve Eleanor birlikteyken ve Zayn, Perrie'yle birlikteyken çekilmiş fotoğrafları arasında karşılaştırma yaptı. (Louzers kim bilmiyorum)

Liam ve Danielle
Orjinal Boyut

Louis ve Eleanor
Orjinal Boyut

Zayn ve Perrie
Orjinal Boyut

Ayrıyeten, çiftlerimiz beraber neler yapıyor bir göz atalım.
Liam ve Danielle parkta...
Orjinal Boyut

Lou ve Eleanor alış veriş yaparken...
Orjinal Boyut

Ve Zayn ve Perrie'ye geliyoruz...bir SKOOTER'DA!
Orjinal Boyut

Hey, belki de bir dahaki sefere onları bisiklete binerken görme şansımız olur?

Özetle, bunların hepsi Little Mix'in daha fazla dikkat çekmesi için yapılan bir reklam değil mi? Bu sizce de fazla belli değil mi? Bunları neden Zayn'in yaptığına gelirsek...

-Simon bunu yapmasını söylemiş olabilir. Simon'a karşı çıkamazlar.
-Para ödemiş olabilir.


Başından sonuna kadar düşündüğüm şeyler bunlar. Eklemeyi unuttuğum bir kaç haber olabilir. En kısa zamanda güncellerim. Yeni kanıtlar her zaman oluyor bu yüzden bu yazıyı sürekli güncelleyeceğim. Umuyorum ki bunun sahte olduğunu herkese kanıtlamışımdır. Eğer kanıtlayamamışsam... Evet, sanırım bir kaç yorumum olacak.

Güncelleme tarihi, 18/07/2012
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sho...-kiss.html
Her şey bu haberle başladı. Dikkat edin. Herkes, çocuklar Sydney'deyken Zayn'in resepsiyonist kızdan numarasını istediğini hatırlıyor mu? Nasıl şubat ayından beri birlikte olduklarını söyleyebiliyorlar? Bu nisan ayında oldu. Biraz düşünün.

Güncelleme tarihi, 22/07/2012
Şuna bir bakın:
Görüşmeci, çocuklara kimlern bekar olduğunu soruyor. Zayn'in ifadesine bakın.
Orjinal Boyut

Şimdi burda, (tüm bu Zerrie olayı duyulduktan sonra), kimlerin sevgilileri olduğu soruluyor. Ve burdaki tepkisine bakalım.
Orjinal Boyut

Letty'nin imzası
Alıntı
14-08-2012, 01:11 AM
Yorum: #2
RE: Zerrie ilişkisi sahte mi?
bu yazılanlar çok mantıklı bencede.little mix'in ünü artsın diye yapılıyor olabilir.hep simon'ın başının altından çıkıyor bunlar Big Grin her ne kadar gerçek gibi görünsede zerrie ilişkisini çok yapmacık buluyorum.tabi belkide yanılıyoruzdur ama bunlar kıskandığımız için söylediğimiz şeyler değil ortada hoş olmayan şeyler var.directionerların gözünden hiçbir şey kaçmaz Smile konu için teşekkürler.

Little Black Star'nin imzası
Orjinal BoyutOrjinal Boyut
Alıntı
14-08-2012, 01:13 AM
Yorum: #3
RE: Zerrie ilişkisi sahte mi?
Fazla psikopatça buldum bu araştırmayı ama sevdim ben bu kızı . Big Grin
Ayrıca Perrie ve Niall'ı birlikte düşünmek bana iğrenç geliyo. Angry
Ve çok teşekkürler Smile

FlyingIrish*'nin imzası
Orjinal Boyut
Alıntı
14-08-2012, 01:18 AM
Yorum: #4
RE: Zerrie ilişkisi sahte mi?
Çok mantıklı özellikle de http://img2.ressim.net/out.php/i6021006_17.gif bu olay. Angel Anlatım için teşekkürler. Rolleyes
Alıntı
14-08-2012, 01:36 AM
Yorum: #5
RE: Zerrie ilişkisi sahte mi?
Ben de belli bi yerine kadar öyle düşündüm, kesinlikle psikopatça. Dedim ya kız bence şizofren. Big Grin
Ben teşekkür ederim yorumlarınız için asııll. Önemli değil bir şeyleri açıklığa kavuşturmaya çalışıyorum sadece.

Letty'nin imzası
Alıntı
Yeni Konu Gönder  Yeni Yorum Gönder 


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
One Direction - One Direction Türkiye - Justin Bieber Türkiye - My Fan Social - Besiege Download - Overwatch Beta - Overwatch Download - Overwatch Register - Overwatch Videos - Overwatch Reddit - Overwatch Twitch